Skip to content Skip to footer
Історія становлення
ТОВ "УКРАЇНСЬКА ВАНТАЖНА ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ"

Компанія була створена в червні 2017 року з метою надання послуг з перемішення вантажів залізницею, а також ремонту залізничного транспорту.

Імпульсом до створення компанії став суттєвий дефіцит локомотивної тяги на українській залізниці, якій чітко вказував на необхідність допуску приватних вантажоперевізників на магістральні залізничні маршрути України.

Кабінет міністрів України розпочав реалізацію данної ініціативи в рамках пілотного проекту наприкінці 2019-го року.

На ринку залізничних перевезень, що поступово формується в Україні, на користь ТОВ «Українська вантажна локомотивна компанія» грає наш потужний транспортний парк.

У його складі якого є як магістральні тепловози, так і маневрові локомотиви. Цей фактор дозволяє ТОВ УВЛК надавати своїм клієнтам увесь комплекс можливих логістиних послуг.

Маневрова робота

Прибирання та розстановка вагонів за фронтами навантаження

Вивізна та магістральна робота з перспективою доставки вантажів напряму від виробника до кінцевого споживача

Такий підхід до надання логістичних послуг, дозволяє суттєво знизити їхню кінцеву вартість для вантажовідправника. Окрім переміщення вантажів залізничним транспортом, ми надаємо нашим клієнтам й додаткові послуги, серед яких:

  • Оренда магістральних та маневрових локомотивів разом із бригадами машиністів;
  • Купівля та продаж залізничної техніки;
  • Ремонт та модернізація рухомого складу локомотивних парків;
  • Ремонт окремих вузлів та агрегатів;
  • Постачання змінних частин до локомотивів;
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування залізничного транспорту.

«Українська вантажна локомотивна компанія» надає свої послуги у будь-якій точці т.зв. “залізничного простору 1520”, що охоплює собою країни СНД та Балтії, Фінляндію, Польщу.

Ми з задоволенням розглянемо будь-які конструктивні пропозиції з приводу бізнес-партнерства. Щоб отримати більше інформації, направте, будь ласка, запит, який ми не залишимо без відповіді.

Наші документи

Атестати&Сертифікати

Подяки&Рекомендаційні листи